http://kslegionovia.pl/news.php?readmore=341 W wywiadzie Skorża podkresla że z roku na rok ma słabszą kadre.Po czesci mozna sie z nim zgodzić,ale jednak z takim potencjałem jakim obecnie posiadamy powiniśmy bez problemu Arki czy inne zespoły tego pokroju pykac z palcem w oku...
Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi.K.Błaszczykowski