Markus napisał(a):

Niech idzie do Warszawy. Tylko koniecznie niech też weźmie ze sobą Tenzottiego i młodego Janasa, Wtedy o "przyszłość" Legii będę spokojny
|
Przecież jak go Cupiał zwolni to w czym problem? Skorża pewnie by chciał zostać w Wiśle ale tu i Cupiał i kibice mają go dość (w większości)....
A co do przyszłości Legii pod wodzą Skorży
MP dla Legii ale porażki w prestiżowych meczach i pucharach?
