Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zakk
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
14855
13.03.2010, 14:03
czytałem gdzies komentarze po meczu - wszyscy sie zastanawiali - ale podobno za gadanie
zakk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zakk
Znajdź inne posty napisane przez zakk