Wyświetl pojedynczy post
Olivarez
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5275
Stary 13.03.2010, 14:00
100% racji FraMat niedawno pisałem to w temacie - Gdybym był bogaty... Czemu nie szukamy w 2 lidzie holenderskiej czy francuskiej, jakiś słabszych zespołach Belgii czy Portugalii.
God save the Queen
Long live the Queen