Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Olivarez
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
5275
13.03.2010, 14:00
100% racji FraMat niedawno pisałem to w temacie - Gdybym był bogaty... Czemu nie szukamy w 2 lidzie holenderskiej czy francuskiej, jakiś słabszych zespołach Belgii czy Portugalii.
God save the Queen
Long live the Queen
Olivarez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Olivarez
Znajdź inne posty napisane przez Olivarez