Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5273
Stary 13.03.2010, 13:55
Borinho napisał(a):Wyświetl post
Raczej z tobą bo człowieku ty mi za gwiazdora robisz gościa co w Francji pozbyli się bez żalu... był na free transfer a ty w nim zbawcę widzisz . Zresztą moje słowa zweryfikuje boisko i zobaczymy kto miał rację ...
i to jest własnie najtragicznijesze:
we Francji pozbyto sie gościa z Auxerre,ale nie dlatego, ze był słaby tylko dlatego, że byli od niego jeszcze lepsi.
Kiedy Issa przyszedł do Auxerre w środku pola grał tam już Kahlenberg a zatrudniono też pozyskanego z Olympique Lyon- Pedrettiego.
Ba grał dobrze, ale Kahlenberg (teraz Kahlenberg gra w Wolfsburgu) przewyższał go mniejszą podatnością na kontuzje i szybkością.
Pedretti po niepowodzeniach w Marsylii a potem w Lyonie zaczął pokazywac na co go stac dopiero w Auxerre (wystarczyło ogladać ostatni mecz ze środy - Bordeaux-Auxerre gdzie Pedretti rządził s środku pola).

Kontuzjowany Ba nie miał szans w rywalizacji z takmii zawodnikami środka pola, co każe nam jeszcze raz spojrzeć na poziom polskiej ligi
Jestem przekonany, że spora częśc piłkarzy z Ligue2 byłaby gwiazdami w polskiej kopanej. Dlaczego tam nie szukamy? Finansowe wymagania piłkarzy z Ligue 2, są w zasięgu polskich klubów. A jaka z tego korzyść pokzauje Issa ośmieszający wielokrotnie pilkarzy rywala i... nie mający godnych siebie partnerów w Wisle
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....