Partition napisał(a):

|
Zgadzam się, Ba to dobry gracz. Widać to było po tym, z jakim spokojem operował piłką, jak dużo widział na boisku. Tylko co z tego, skoro nasi kopacze gówno z tego potrafili zrobić. Mam nadzieję, że Ba nie pójdzie w stronę Kirma i nie zrówna się poziomem z resztą drużyny, bo wiecie, jak jest.
|
Tyle, że Kirm nie ma doświadczenia z gry w jednej z najlepszych lig w Europie. Nauczyli go biegać za piłką w Słowenii, Ba nauczył się tego we Francji. Ba poniżej pewnego poziomu po prostu nie zejdzie. Zresztą będzie mu zależało tak czy inaczej żeby w pełni odzyskać formę i albo podpisać nowy kontrakt z Wisłą, jeżeli wyniki będą dobre i będziemy grali w pucharach, albo w innym przypadku uciekać stąd do jakiegoś beniaminka Ligue 1, Szwajcaria, Belgia, itp.