BRTS39 napisał(a):

Dziękuje Panu MAciejowi, za dwa mistrzostwa Polski i wszystkie piękne chwile.
To już koniec.
|
My tobie również. Na szczęscie nie ty decydujesz o zwolnieniu!
Cały czas płaczecie, tak jak płakaliście, gdy trenerem Wisły był Dan Petrescu. Kiedy odniósł sukces w LM to zadawaliście sobie pytanie "Czemu odszedł, kto mu pozwolił?" Ze Skorża może być podobnie
Kibice sukcesu....
Jak nie zdobędziemy mistrza, to zawsze możecie iść do parchów. Tam jest znakomity trener, wspaniali kibice itd. Dzięki Leńczykowi będziecie mogli będziecie mogli się rozwijać w kategori "Znawca Piłkarski"

To jest tylko moja opinia, dziekuje dobranoc
