Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 13.03.2010, 12:35
Boleck napisał(a):Wyświetl post
Z życia, prowadzę własną firmę i wiem co trzeba robić i jak trzeba inwestować aby się rozwijać, a Wisła dzieciaku wegetuje i to z winy właściciela. Kasy na transfery nie ma, skautingu nie ma, a na ciężkie treningi nie zgadza się właściciel bo za to wywala się u nas trenerów vide. Petrescu). Dorośnijcie!
Boleck, kasy na transfery nie ma między innymi dzięki Panu Skorży, który zafundował nam sporą dziurę w budżecie! Ciekawe, jakby dyrektor handlowy w Twojej firmie położył Ci kontrakty na kilka milionów i zachwiał Twoją płynnością finansową, też byś się rozglądał za np. nowymi samochodami do Twojej firmy?
Odpowiedz cytując