|
Fakt jest jeden na obecną chwilę nie ma w Wiśle rasowego napastnika i to widać właśnie po tych trzech meczach na wiosnę.Jednak jest mały plus że mamy dość solidną obronę a jeszcze Cleber się leczy.Więc nic tylko panowie snajperzy muszą trenować i jeszcze raz trenować to może jeszcze zaświeci słoneczko nad Wisełką.I jescze jedna ważna sprawa nie zapominajmy że cały sezon gramy na wyjeździe.A jednak jeszcze są liderami.
|