Borinho
a tak pisałeś nie tak dawno.. bodaj jeszcze był Zieniu i Baszczu
Cytat:
|
Podsumowując to jaki ma potencjał Skorża to i tak najgorzej nie jest.... , co do stylu gry lepszy nie będzie i z tymi kopaczami nawet Kasperczak by tu nie pomógł .. Skorża i tak robi co może , ale moim zdaniem na więcej potencjalnie nie stać tych piłkarzy więc pięknej gry nie będzie , a przecież on nie będzie stylu przekładał na wynik bo inaczej go zwolnią..... Zastanawia mnie tak naprawdę co jeszcze Skora może wycisnąć z tej drużyny , właściwie odpowiedzią będą mecze wyjazdowe ... ktoś pamięta kiedy Wisła wygrała wyjazd..... Uważam że tu jest sedno sprawy... przecież to na wyjazdach mamy potworny kłopot z zdobywaniem goli i punktów. To jest klucz do wszystkiego , u siebie to jeszcze jakoś idzie jest publika jest magia stadionu która paraliżuje niektórych kopaczy....ale u siebie nikt przed Wisłą nie pęka wszyscy walczą na całego .
|
zresztą 3/4 piszący teraz Skorża wy.. pisało podobnie do ciebie jeszcze pare miechów wstecz
taka właśnie hipokryzja panuje na tym forum.. z kwiatka na kwiatek