|
Senior Member
Offline
|
#5130

13.03.2010, 11:16
|
AYALA napisał(a): 
|
pamiętam ten mecz, w drużynie z Irlandi grali listonosze, pracownicy banków a i tak oklepali Odra pod wodzą trenera -geniusza Wieczorka.Ten mecz pokazywała TVP Katowice, kur.. żenada jak sie oglądało.Po takiej porażce ja bym na miejscu Serwotki zagonił całą drużyne Odry na przodek do kopalni niech troche porobią w brudzie i w pyle
|
hm skad my to znamy.. 
|
|