koyoot napisał(a):

|
Morgenes akurat gdy Jirsak wszedl na boisko to zaprezentowal sie dobrze. I nie chodzi mi tutaj o sytyuacje w ktorej po jego strzale mogla pasc bramka, ale wprowadzil nieco uspokojenia w gre Wisly. Na chwile bo na chwile, ale jednak...
|
Koyocie, może masz racje, że uspokoił trochę grę, ale przecież chyba nie taki jest sens zmian... wprowadz się zawodnika na boisko, aby ten spróbował odmienić losy meczy, wniósł coś do gry, w naszym konkretnym przypadku pewnie chodziło o jakieś otwierające podanie do bramki... a z tej roli się nie wywiązał.
Uspokajać grę można, jak się prowadzi....