Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5242
Stary 13.03.2010, 11:05
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Morgenes akurat gdy Jirsak wszedl na boisko to zaprezentowal sie dobrze. I nie chodzi mi tutaj o sytyuacje w ktorej po jego strzale mogla pasc bramka, ale wprowadzil nieco uspokojenia w gre Wisly. Na chwile bo na chwile, ale jednak...
Koyocie, może masz racje, że uspokoił trochę grę, ale przecież chyba nie taki jest sens zmian... wprowadz się zawodnika na boisko, aby ten spróbował odmienić losy meczy, wniósł coś do gry, w naszym konkretnym przypadku pewnie chodziło o jakieś otwierające podanie do bramki... a z tej roli się nie wywiązał.

Uspokajać grę można, jak się prowadzi....