Wyświetl pojedynczy post
wiślaQ
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4944
Stary 13.03.2010, 10:52
IndykTSW napisał(a):Wyświetl post
http://www.photoblog.pl/sodzik/60631221/protest.html taki sobie bezsens
Haha , chłop z Kazimierzy

http://www.youtube.com/watch?v=Y6qFac6AJBg&feature=grec
Odpowiedz cytując