Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
wiślaQ
Member
Od: 04.2009
Offline
#
4944
13.03.2010, 10:52
IndykTSW
napisał(a):
http://www.photoblog.pl/sodzik/60631221/protest.html
taki sobie bezsens
Haha , chłop z Kazimierzy
http://www.youtube.com/watch?v=Y6qFac6AJBg&feature=grec
wiślaQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślaQ
Znajdź inne posty napisane przez wiślaQ