Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5125
Stary 13.03.2010, 09:54
Owszem Rotor Wołgograd, później mieli jeszcze chyba ze 2 epizody w pucharze intertoto Wodzisław, miasto może nie jakieś strasznie zapyziałe, ale po tylu latach gry na tym szczeblu rozgrywek mogliby już coś zrobić z tym stadionem. Chociażby takie trybuny postawić, jak ta kryta w Bełchatowie (wzdłuż linii bocznej)...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując