Owszem Rotor Wołgograd, później mieli jeszcze chyba ze 2 epizody w pucharze intertoto

Wodzisław, miasto może nie jakieś strasznie zapyziałe, ale po tylu latach gry na tym szczeblu rozgrywek mogliby już coś zrobić z tym stadionem. Chociażby takie trybuny postawić, jak ta kryta w Bełchatowie (wzdłuż linii bocznej)...