Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5225
Stary 13.03.2010, 09:20
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ostatnie pół roku Łobo wcale nie miał dobrego w Lubinie.Michniewicz często sadzał go na ławie aż tu nagle znalazł sie w Wiśle i na dzień dobry zaoferowano mu fortune.O Jirsaku ktoś tu na Forum napisał co go widział w kilku meczach Czeskiej młodzieżówki że to jest taki drugi Olek Kwiek, myśle że te słowa sprawdziły sie w 100 %
to wiec widzisz jak wykorzystano kasę a potem Cupiał daj na następne transfery gdy tymczasem większość kasy na razie sie w ogóle nie spłaca ,nie gra dobrze Łobo Jirsak Kirm Garguła wcale .

Moim skromnym zdaniem jednak gdyby gra była dobrze poukładana i piłkarze mieli by jakieś wypracowane schematy grali szybko to i Kirm i Jirsak w takiej maszynce dobrze by funkcjonowali, ale to może pod nowym trenerem