Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislacki mati
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: NH
Offline
#
2543
13.03.2010, 08:09
po godzinie 15 kolejki wogóle nie było
Nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się...!!!
wislacki mati
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislacki mati
Znajdź inne posty napisane przez wislacki mati