Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5217
Stary 13.03.2010, 07:45
Orson napisał(a):Wyświetl post
Ktokolwiek za Skorże... błagam... długo go broniłem ale teraz koniec
.............
Wygląda, że Skorża rzeczywiście stracił koncept i chyba dla wszystktich, z nim włącznie będzie lepiej jak zakończy współpracę z Wisełką.
Boję się tylko, że Orson prorocze słowa napisał -> przyjdzie ktokolwiek, bo skąd i za co weźmiemy dobrego trenera Sytuacja dość dupiana i typowa w ostatnich latach.

Inną sprawą są teksty na forum typu "Skorża wyp ... " i podobne -> aż uwierzyć nie mogę, że takie buroki pisać potrafią, a modzi ich nie banują hurtowo i dożywotnio.
Od jakiegoś czasu nic nie gramy ale Maćkowi Skorży należy się szacunek, podziękowanie i godne, eleganckie pożegnanie z naszej (kibiców) strony.
A "zapalczywym" radzę skorzystać ze śniegu i temperatury na polu w celu zgaszenia pożaru siana pod kopułą