wooojo napisał(a):

|
Do sierpnia będą gotowe tylko 3 trybuny na Legii.
|
Wystarczająco aby rozegrać mecz.
crazykaro napisał(a):

|
Stadion Legii też ma opóźnienia. Już powinien być gotowy dach a jeszcze nie jest
|
Nie zagraża to jednak oddaniu stadionu wraz z odbiorami 3 trybun na mecz w sierpniu. Montaż tego dachu na 3 trybunach do końca maja jest realny, wystarczy że w kwietniu i maju będą temperatury nie niższe niż 5*C
alkoholik napisał(a):

|
Apropo Kielc czy innych tego typu stadionów na 15000 ludzi, WSTYD GRAC z WŁOCHAMI NA TAK MAŁYM STADIONIE, więc tego typu opcje odpadają, lepiej grac w Krakowie bez jednej części dachu niż na stadionie na 15000
|
Niemożliwym będzie rozegranie meczu międzynarodowego na stadionie bez oświetlenia oraz wyposażenia trybuny głównej, nawet szatni dla piłkarzy. Nawet jeśli w lipcu wykonawca oddałby trybunę w zakresie jaki ma wykonać (co jest nierealne) to w sierpniu w najlepsze będą trwać odbiory, a gdzie jeszcze prace wykończeniowe wyposażeniowe, IT - to też będzie musiało przejść odbiory, a w sierpniu w najlepszym wypadku będą trwać przetargi na to (o ile uda się zabezpieczyć pieniądze).
Jeśli do września rozstrzygnięto by przetargi na pozostałe prace, to do rundy wiosennej 2010/2011 zostałoby 6 miesięcy na prace. W tym czasie spokojnie uwinęliby się z dokończeniem 3 trybun (wykończeniówka i wyposażenie zachodniej, wyposażenie wschodniej, gastronomia na południowej + IT na tych 3 trybunach; wraz z odbiorami oczywiście). Na wnętrze północnej pewnie jeszcze ze 2-3 miesiące dłużej przyjdzie poczekać.
Ale co tutaj na razie teoretyzować i strzelać, skoro nie ma pieniędzy na razie na te niezbędne prace i szczerze wątpię, że się od tak znajdą a radni je przegłosują.