Jak mnie wk....ją ludzie, którzy są jak chorągiewki, jeszcze kilka m-cy temu krzyczący "Maciek Skorża, Maciek Skorża" po tym kiedy po 8 miejscu w sezonie, dwukrotnie zdobyliśmy majstra, potrafią powiedzieć gościowi wypier...j. K...a szacunku trochę do Człowieka.
A w temacie największą wadą Skorży jest kolesiostwo i trzymanie się ludzi którzy jak widać pojęcia nie mają o swojej robocie (vide Kazimierski, Terizzotti, Janas junior) tudzież robią bokami zamiast zamiast zapierniczać na zarówno na meczu jak i na treningu (to do kilku piłkarzy jak Paweł Brożek, Diaz i jeszcze kilku). Jeżeli chce zrobić karierę trenerską to swoją główną wadę czyli kolesiostwo musi wyrugować i to niezależnie gdzie będzie tą karierę kontynuował, bowiem nikt normalny nie będzie płacił jego kumplom za nieróbstwo. Tyle co do sztabu. Natomiast mnie najbardziej wkurza fakt, iż znowu okaże się, że piłkarze nieroby wykpią się niczym. Zarząd nie potrafił odpowiednio zareagować po wtopie z Levadią (stracił któryś z grajków choćby złotówkę w formie kary, za klęskę finansową klubu

) sytuacja się powtorzyła po meczach z Legią czy Cracovią. Kopacze są niewinni

. Zarząd jest zbyt pobłażliwy do tego stopnia, że już gówniarze zaczynają sobie pogrywać w gumy (vide sytuacja ze "spóźnieniem" Leszczaka i drugiego smarka i durnymi tłumaczeniami tego, poskutkowała późniejszą niesubordynacją pseudogwiazdki), takich sytuacji nie można tolerować.