|
Zgadzam sie i tez pisalem o tym wczesniej. W kazdym normalnym klubie zawodnik powracajacy po kontuzji gra najpierw w rezerwach zeby sie troche odbudowac bo wystepy od razu w pierwszej druzynie sa zbyt ryzykowne.
No i na koniec ogromna kompromitacja Skorzy czyli zakup Hristova, koles nie gra wiec po cholere zostal sprowadzony? Nawet Boguski i Brozek kompletnie bez formy sa od niego lepsi? Litosci.
|