Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5181
Stary 12.03.2010, 22:47
No jest to wyczyn , biegać 4 i pół godziny i nie strzelić gola a de facto nie mieć sytuacji(poza jakimś przypadkiem)do jej strzelenia.

Przykre to i szkoda że tak się dzieje - miałem nadzieje że Skorża dociągnie do końca rundy a raczej tak się nie stanie, aż strach pomyśleć kogo weźmiemy z łapanki.
94 - Allah Akbar!!