|
No jest to wyczyn , biegać 4 i pół godziny i nie strzelić gola a de facto nie mieć sytuacji(poza jakimś przypadkiem)do jej strzelenia.
Przykre to i szkoda że tak się dzieje - miałem nadzieje że Skorża dociągnie do końca rundy a raczej tak się nie stanie, aż strach pomyśleć kogo weźmiemy z łapanki.
|