Temat
:
[20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: B 17
Offline
#
399
12.03.2010, 22:35
Przez pierwsze 20min Jagiellonia nie istniała... potem powoli... uchodziło z Wisły powietrze.. systematycznie... cudem Pawełek obronił... i to tyle...
Jaga waleczna, Jaga zadziorna.. Wisła bezradna
sq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sq
Znajdź inne posty napisane przez sq