AYALA napisał(a):

|
jak zawodnicy odzyskają sprawnośc po kontuzjach to myśle że będzie dobrze i Skorża zostanie.Cały czas jestem zdania że to w dużej mierze jest wina sztabu medycznego i tego Terziottiego bo jak brakuje pary to trudno o walecznośc, szybkośc i dynamike
|
Racja. Piłkarz może mieć technikę, ale jak nie poprze tego kondycją fizyczną to nic nie zdziała.
Ferrari bez paliwa nie pojedzie.