Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 12.03.2010, 22:25
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Aaa, i jeszcze jedno przemyślenie.

Zauważyliście jak słaby był timing naszych zawodników w pojedynkach główkowych? Ile razy Sobol, Diaz, czy inni mijali się z piłką w powietrzu? I druga rzecz, zawodnicy Jagi słabsi fizycznie, niżsi, a byli w stanie naszych przepchnąć w walce o piłkę, o dynamice, zrywie nie mówię...

Jak dla mnie coś zje....no w przygotowaniu drużyny, nie ma ognia, błysku. Kirm przerażająco wolny.

Niestety to nie pierwszy raz gdy Skorża zapierdzielił przygotowanie formy. Czy ten gość się u nas uczy? Jesteśmy jego królikiem doświadczalnym? Nosz qrwa 13 kolejek i nie jesteśmy w stanie ich zagrać na max?
-nie dopuszczasz do siebie myśli, że piłkarze robią trenerowi pod górkę?
-jak Skorża zdobywał mistrzostwa, był super, teraz kubeł pomyj
-poza tym wzmocnienia? ile z transferów gotówkowych których chiał - dostał? Kirm? dalej?
-czas M Skorży w Wiśle minął, niestety nie minął czas pseudokopaczy
Odpowiedz cytując