Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojtala88
Banita
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka
Offline
#
5172
12.03.2010, 22:04
Ci którzy go bronią poprostu maja gdzieś to że Wisła pod jego wodzą gra żenade.. dla nich liczy sie to że się o Wiśle ładnie wypowiada. Ale chyba pożegnań nadszedł czas:/
wojtala88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez wojtala88