Wyświetl pojedynczy post
wojtala88
Banita
 
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5172
Stary 12.03.2010, 22:04
Ci którzy go bronią poprostu maja gdzieś to że Wisła pod jego wodzą gra żenade.. dla nich liczy sie to że się o Wiśle ładnie wypowiada. Ale chyba pożegnań nadszedł czas:/