Temat
:
[20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20
Wyświetl pojedynczy post
dawidex44
Banita
Od: 03.2009
Offline
#
269
12.03.2010, 21:41
Do trzech razy sztuka, teraz to Wisła wygra 1:0
dawidex44
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez dawidex44