Temat
:
[20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20
Wyświetl pojedynczy post
Ksaron
Member
Od: 08.2006
Offline
#
250
12.03.2010, 21:29
gigant
napisał(a):
Zaczynam nabierać przekonania, grają przeciw Skorży. Podobnie wyglądał mecz na 0-6 z Legią w 94r.
Też mam takie wrażenie albo są tak żałośnie przygotowani..
Ksaron
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ksaron
Znajdź inne posty napisane przez Ksaron