Temat
:
[20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20
Wyświetl pojedynczy post
airborne4009
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tam gdzie diabla niema bo sie boii;)
Offline
#
195
12.03.2010, 20:58
Ba przy naszych kopaczach gra jak Zizou
No niby walcza, ale jakos nie przeklada sie to na sytuacje. W drugiej polowie musimy bardziej ofensywnie zagrac. Ogolnie mecz sie moze podobac, bardzo madra i ladna gra Jagi. JJJBG!!
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
airborne4009
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do airborne4009
Znajdź inne posty napisane przez airborne4009