Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
6425
12.03.2010, 18:38
pan Dudi
napisał(a):
To będzie wojna, bo zagrałem Catanię.
Inter to cipeczki.
Wisły tradycyjnie nie ruszam. Oprócz tego gram Pogoń, Cambuur L. i Agovv. 2 duble.
nachapałeś się cały tydzień to Ci wystarczy ;p teraz kolej na mnie
a tak w ogóle to jestem za Milanem
Speedy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Speedy
Odwiedź stronę domową użytkownika Speedy!
Znajdź inne posty napisane przez Speedy