Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6425
Stary 12.03.2010, 18:38
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
To będzie wojna, bo zagrałem Catanię. Inter to cipeczki.

Wisły tradycyjnie nie ruszam. Oprócz tego gram Pogoń, Cambuur L. i Agovv. 2 duble.
nachapałeś się cały tydzień to Ci wystarczy ;p teraz kolej na mnie

a tak w ogóle to jestem za Milanem
Odpowiedz cytując