jestem pełen nadziei że wezmą się zbiorą do kupy i zagrają coś na poziomie.
ucięli by im pensje o 50% postawili ultimatum ze reszta będzie jak zaczną grac to by się zmobilizowali. prawda jest taka ze wygląda na to że są "rozpieszczeni" ; )
wierze w nowego gracza, Pana Ba. Może nam pokazać kawałek fajnego futbolu...
jak dziś przegrają to na pewno będzie jakaś rewolucja

ave Wisła