Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4260
Stary 12.03.2010, 15:50
Po pierwsze to ME to powinna być dla zawodników u-20 nie starszych. Teraz bodaj jest do u-23, ale jak ktoś ma 23 lata i gra w ME to juz nigdy piłkarzem nie zostanie (patrz np. Burliga).
Odpowiedz cytując