|
Tak to jest jak piszecie - zaangażowanie, walka , jasne, tyle że w dzisiejszym futbolu to jest tak samo oczywiste jak to że na murawę wybiegają dwie jedenastki - nawet w naszej buraczanej lidze - nie zawsze ale często.
Mecze wygrywa się taktyką, zgraniem i przewagą indywidualną, czasami dochodzi do tego kwestia szczęścia czy przypadku - to trzecie mamy(nad większością ligi), z pozostałymi dwoma aspektami już gorzej.
|