flamengista napisał(a):

Wiem, że to tylko Liga Europejska ale muszę to napisać.
To, co w meczu Valencia-Werder robi sędzia Atkinson woła o pomstę do nieba.
|
E tam - przecież rządzący futbolem uważają to za piękno tej gry , gdyby nie błędy sędziów to mielibyśmy doczynienia z upadkiem tej dyscypliny.Tak więc im więcej błędów tym futbol lepszy.
Nie wiem jak możesz nie dostrzegać tak prostej oczywistości
