Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1631
Stary 12.03.2010, 13:04
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że to tylko Liga Europejska ale muszę to napisać.

To, co w meczu Valencia-Werder robi sędzia Atkinson woła o pomstę do nieba.
E tam - przecież rządzący futbolem uważają to za piękno tej gry , gdyby nie błędy sędziów to mielibyśmy doczynienia z upadkiem tej dyscypliny.Tak więc im więcej błędów tym futbol lepszy.
Nie wiem jak możesz nie dostrzegać tak prostej oczywistości
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując