Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8116
Stary 12.03.2010, 12:35
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
a potem o 17.30 czat z prezydentem...
http://www.krakow.pl/miasto/?id=czat...e20100316.html
Pewnie będzie tak jak ostatnio, że wszystkie "niewygodne" pytania nie zostaną przepuszczone przez moderatora...

Panie Darku jak będzie jakaś okazja i możliwość to proszę wspomnieć też o tym, o czym się zapomina (oprócz IT i zapleczu północnej) - czyli o wyposażeniu wnętrz trybuny zachodniej, wyposażeniu cateringu trybuny wschodniej oraz południowej.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 12.03.2010 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując