darek olszówka napisał(a):

Pewnie będzie tak jak ostatnio, że wszystkie "niewygodne" pytania nie zostaną przepuszczone przez moderatora...
Panie Darku jak będzie jakaś okazja i możliwość to proszę wspomnieć też o tym, o czym się zapomina (oprócz IT i zapleczu północnej) - czyli o wyposażeniu wnętrz trybuny zachodniej, wyposażeniu cateringu trybuny wschodniej oraz południowej.