Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4254
Stary 12.03.2010, 11:09
Ja sie juz od dawna dziwie czemu nie zlikwidujemy Mlodej Wisly skoro Skorzy wogole z niej nie korzysta. Zaoszczedzone pieniadze mozna przeznaczyc na zagranicznego dobrego trenera ktory wprowadzi profesjonalizm w klubie poczawszy od juniorow a na sztabie szkoleniowo-lekarskim konczac.
Wolimy sprowadzac jakies wynalazki pokroju Beto, Dudu czy Hristov olewajac kompletnie mlodziez.
A jesli ktos powie "ale przeciez pilkarze z ME sa slabi" to ja na to "to wywalic trenera i zmienic strategie rozwoju tak zeby ME przynosila korzysci pierwszej druzynie".
Odpowiedz cytuj±c