Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8115
Stary 12.03.2010, 11:02
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Nie wynikaja z mroznej zimy. Teraz masz w nocy temperatury ujemne a w listopadzie warunki byly lepsze i sam sobie odpowiedz na pytanie kiedy na budowie cos sie dzialo a kiedy nie.

No to rozmawiaj, naciskaj i informuj.
Mowie o dzialaniu w ktore zaangazowac moga sie wszyscy, Ty mowisz o "niech ktos cos zrobi".
jest w tym troche racji, jak dobrze pamietam byla wina obtulowicza, a pozniej pojawily duze mrozy. Co do dzialania wyslalem pare dni temu maila do prezydenta, bez odp. Niewiele, ale zawsze cos. Adresy mozna znalezc na stronie BIP miasta krk
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując