orzeu napisał(a):

Nie wynikaja z mroznej zimy. Teraz masz w nocy temperatury ujemne a w listopadzie warunki byly lepsze i sam sobie odpowiedz na pytanie kiedy na budowie cos sie dzialo a kiedy nie.
No to rozmawiaj, naciskaj i informuj.
Mowie o dzialaniu w ktore zaangazowac moga sie wszyscy, Ty mowisz o "niech ktos cos zrobi".
|
jest w tym troche racji, jak dobrze pamietam byla wina obtulowicza, a pozniej pojawily duze mrozy. Co do dzialania wyslalem pare dni temu maila do prezydenta, bez odp. Niewiele, ale zawsze cos. Adresy mozna znalezc na stronie BIP miasta krk