PiotrG- Ty tam masz pełno tych dokumentacji itede.. wiec mam dwa pytania, jeśli oczywiście jest tam takie info.. jak będą wyglądać ławki rezerwowych , coś na styl tego
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/64822/vclawka.jpg ? i jak z wyjściem piłkarzy na murawę.. ponoć to ma być.... nie wiem jak to się fachowo nazywa (harmonia taka, którą się rozciąga)?
no i czy to jest w kwestii wizji klubu czy te dwa elementy są już zatwierdzone..?