Cytat:
|
. Może być tak, że Wisła będzie zainteresowana tylko wynajmowaniem stadionu na mecze. Być może, w drodze kompromisu, klub zgodzi się na zarządzanie częścią sportową stadionu. Miałby wtedy pod opieką boisko, szatnie, część rehabilitacyjno-rekreacyjną i ewentualnie dodatkowe pomieszczenia dla pracowników klubu oraz muzeum klubowego.
|
Te szatnie to trzeba najpierw będzie wykończyć i wyposażyć. Część rehabilitacyjno-rekreacyjna odnosi się chyba do tego, co jest pod trybuną południową. Część biur na stadionie Wisła zapewne wynajmie pod siedzibę, powierzchnię pod muzeum też, ale na co jej do diabła wynajmować "powierzchnię komercyjną" czyli resztę biur na trybunie wschodniej? No chyba, iż doczekamy się budowy klubu kibica pod trybuną północną.
Jak ja się nie mogę doczekać tego 16 marca... Będzie heca medialna, że miasto nie ma pieniędzy na niezbędne rzeczy do funkcjonowania stadionu, a data oddania za 4 miesiące. Naprawdę, można z tego napisać taki artykuł (bez żadnych przebarwień), iż inwestor razem z prezydentem zalałby się zimnym potem

Pieprzą też o zagospodarowaniu powierzchni komercyjnych, a takich powierzchni najnormalniej nie ma - w biurach na trybunie wschodniej klubu fitness nie otworzą.