mikolaj99 napisał(a):

|
Telebim Bedzie Zasłaniał Widok Kamerze Telewizyjnej !!! Chcącej Pokazac Kibiców Siedzacych Naprzeciwko. !!! To Są Jaja, Chyba Nikt O Tym Nie Pomyslał.
|
No tak według ciebie lepiej, aby murawę zasłaniał, bo przecież pokazywanie kibiców jest ważniejsze od wydarzeń na boisku.