Wyświetl pojedynczy post
g_o_l_d_i
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 12.03.2010, 03:39
jednak moim zdaniem coś takiego by wystarczyło żeby w mieście zrobiło się "luźniej" http://i38.tinypic.com/1112kco.gif pozatym nie wierze w to że znaczna część ludzi z samochodów przesiadłaby się na komunikacje miejską.

A co do ronda grzegórzeckiego to szkoda słów bo niedawno po remoncie a korki tam bedą wiecznie, jeśli estakady nie dalo się tam zrobić ze względu na małą odległość od budynków to tunel załatwiłby tam sprawę na lata a tak tanszym kosztem zrobiono tylko przejazd dla MPK
Ostatnio edytowane przez g_o_l_d_i : 12.03.2010 o godz. 03:50.
jakie załozenie mam - proste
WALCZYĆ I WYGRYWAĆ !!!!
Odpowiedz cytując