Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14835
Stary 11.03.2010, 23:43
atbb napisał(a):Wyświetl post
Jaką drukarkę laserową w rozsądnej cenie i z tanim tonerem polecicie?
HP LaserJet 1018, kiedyś w Media Markcie były po 220 zł, teraz nie wiem po ile stoją.
Świetnie się spisuje, polecam ;-)
Odpowiedz cytując