Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5113
Stary 11.03.2010, 23:30
flamengista napisał(a):Wyświetl post
(..)
Nie wiem skad ta szydera. To, ze Okuka u Was sie skompromitował, razem ze Stanko to inna para kaloszy. Ale musisz wziac pod uwage to, ze Legia za Okuki grala... najlepszy futbol w tym wieku i osiagnela najlepszy start w pucharach w tym wieku..

Wiadomo, ze to sie nie powtorzy, bo teraz sa zupelnie inni zawodnicy, a tamci sa zdecydowanie za starzy, ale nie pisz mi, ze Urban jest lepszym trenerem, bo to smiech na sali.

Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując