flamengista napisał(a):

Nie wiem skad ta szydera. To, ze Okuka u Was sie skompromitował, razem ze Stanko to inna para kaloszy. Ale musisz wziac pod uwage to, ze Legia za Okuki grala... najlepszy futbol w tym wieku i osiagnela najlepszy start w pucharach w tym wieku..
Wiadomo, ze to sie nie powtorzy, bo teraz sa zupelnie inni zawodnicy, a tamci sa zdecydowanie za starzy, ale nie pisz mi, ze Urban jest lepszym trenerem, bo to smiech na sali.
