|
Tez pamietam te czasy ,zwlaszcza chyba mecz Legia -Widzew kiedy na wyjscie na zylcie i krytej odpalono niewiarygodną ilosc rac.Moglem cos pomylic ale tak to zapamiatalem.
stare ,fajne czasy ....,teraz za takie cos to by sie Legii z finansowych kar ciezko bylo otrzasnać
|