Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5112
Stary 11.03.2010, 23:29
Tez pamietam te czasy ,zwlaszcza chyba mecz Legia -Widzew kiedy na wyjscie na zylcie i krytej odpalono niewiarygodną ilosc rac.Moglem cos pomylic ale tak to zapamiatalem.

stare ,fajne czasy ....,teraz za takie cos to by sie Legii z finansowych kar ciezko bylo otrzasnać
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując