Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8108
Stary 11.03.2010, 22:24
rafalek napisał(a):Wyświetl post
O Boże, to przekręcą kamerę z E lub D...nie macie na prawdę większych problemów, niż telebim zasłaniający kamerze kibiców?
100% poparcia .Zamiast martwić sie tym i walczyć o to żeby stadion skonczyli jak najszybciej i znalazła sie brakująca kasa to normalnie mnie skręca jak co chwile ktoś zajmuje sie pierdołami ze kamera w złym miejscu że telebim nie taki albo pod złym kątem foteliki rozkładane lub nie .Ludzie nie pamiętacie jak raz już przebudowywali stadion? Wyrąbali dawne A i B i przez kilka ładnych lat były tam wielkie dziury zwane " oczodołami" i brakowało kasy na ich wybudowanie.Więc naprawde martwym sie tym żeby skończyli to nasze "cudo" a nie zostawili nas ze stadionem w budowie na nie wiadomo jak dlugo
Odpowiedz cytując