Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5158
Stary 11.03.2010, 22:15
Nie pisałem o formie. Pisałem o potencjale. Bo nie powiesz mi że jak Brożek z Bogusiem byli w formie to mowiłęś że Lewandowski z Rengifo byli lepsi? A jak Sobol, Diaz byli w formie to też nieźle zamiatali środek boiska, o Kirmie pogadamy po mistrzostwach świata, bo jakoś w Wiśle dziwnym trafem nie gra tak jak gra w reprze (i wcale mnie nie dziwi że trzyma z latynosami, a ciebie?) A co do Jirsaka to myślę że to materiał na bardzo dobrego piłkarza, tylko to samo co z Kirmem, może jest gnojony w drużynie? Kto wie..No i jeszcze jest Issa Ba, Garguła za niedługo może wróci. Potencjał jest DUŻY. A o forme to zapytaj tego kto za ich forme jest odpowiedzialny
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH