Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
chester2010
Member
Od: 09.2009
Offline
#
1825
11.03.2010, 21:09
poszukuję nutki która idzie często w radiu śpiewa ją laska w refrenie jacyś kolesie chyba coś nucą aaaa : ) a ona później śpiewa dalej wiem że pada tam słowo bodajże witch - wiedźma....
chester2010
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chester2010
Znajdź inne posty napisane przez chester2010