Wyświetl pojedynczy post
chester2010
Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1825
Stary 11.03.2010, 21:09
poszukuję nutki która idzie często w radiu śpiewa ją laska w refrenie jacyś kolesie chyba coś nucą aaaa : ) a ona później śpiewa dalej wiem że pada tam słowo bodajże witch - wiedźma....
Odpowiedz cytując