Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5109
Stary 11.03.2010, 20:20
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Czas trenowania Legii przez Okukę ''nałożył'' się niejako z najlepszymi momentami Żylety. Więc szczerze mówiąc, to nie dziwię się, że tak powiedział (abstrachując już od samych upodobań Okuki). Atmosferę z tego okresu na Łazienkowskiej stawiam na pierwszym miejscu wśród lat, które pamiętam z kibicowania w całej Polsce. Jak dla mnie nikt nie miał i nie ma takiego dopingu , jaki wtedy panował na Ł3. To moje zdanie, Ty rzecz jasna możesz mieć inne
To może lepiej, żeby nie wracał?
Niech zachowa wspomnienia?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując