Krissu napisał(a):

|
Trener, który zdobył mistrzostwo Serbii jedynie dzięki Arkanowi na Łazienkowskiej? Albo ITI jest durne albo oni serio tej Legii nie lubią.
|
To już raczej jakaś patologiczna nienawiść - a pisze to kibic Wisły, który za Legią nie przepada.