Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
14822
11.03.2010, 17:58
szczepanwislak
napisał(a):
Panowie kolega ostatnio polecił mi grę FIFA 2007 , jak się ona przedstawia w kontekście tych nowszych wersji gry FIFA
Dużo odbiega od nich , warto w ogóle zagrać
Jezeli wersja PC, to czy to jest 07, czy 10 to jeden uj. Natomiast na xbox/ps3 nie warto kupowac 07, lepiej dolozyc pare zl i miec 10
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic