Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14822
Stary 11.03.2010, 17:58
szczepanwislak napisał(a):Wyświetl post
Panowie kolega ostatnio polecił mi grę FIFA 2007 , jak się ona przedstawia w kontekście tych nowszych wersji gry FIFA Dużo odbiega od nich , warto w ogóle zagrać
Jezeli wersja PC, to czy to jest 07, czy 10 to jeden uj. Natomiast na xbox/ps3 nie warto kupowac 07, lepiej dolozyc pare zl i miec 10
Odpowiedz cytując