Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14820
Stary 11.03.2010, 17:28
szczepanwislak napisał(a):Wyświetl post
Panowie kolega ostatnio polecił mi grę FIFA 2007 , jak się ona przedstawia w kontekście tych nowszych wersji gry FIFA Dużo odbiega od nich , warto w ogóle zagrać
FIFA 2007 to dobra gra, ale wtedy gdy wyszła. Nie ma sensu jej kupować. Zdecydowanie bardziej polecam tę z numerkiem 10, jest po prostu lepsza.
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując